Інтернет-щоденник 6-В класу Кам'янського ліцею №1 Кам'янської міської ради Черкаської області. Класний керівник: Волошин Вікторія Анатоліївна
26 грудня 2020
19 грудня 2020
19 грудня - одне з найбільших свят, яке відзначають православні християни - це День Святого Миколая Чудотворця. Він був встановлений в пам'ять святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських. Також є одним з найбільш шанованих християнських святих.
19 грудня припадає на Різдвяний піст. У цей день можна їсти рибу, але не можна їсти м'ясо, яйця та інші продукти тваринного походження.
У День Святого Миколая не можна давати в борг. Наші предки вірили, що позичальник разом з грошима може винести з будинку удачу і везіння.
Крім того, згідно з народним звичаєм, у цей день не можна займатися ремонтом, шити, прати.
Що потрібно робити в День Миколи Чудотворця
В цей день віруючі люди обов'язково повинні піти до церкви і помолитися. 19 грудня найкраще почати з ранкової служби.
Наслідуючи приклад Миколи Чудотворця, в цей день необхідно допомагати близьким, роздавати милостиню, але не афішувати це.
Згідно з народною традицією, в День Святого Миколая кладуть під подушку подарунки, найчастіше це солодощі: цукерки, шоколад, пряники. Подарунки потрібно покласти вночі, щоб вранці, щойно прокинувшись, ваші близькі могли знайти під подушкою подарунок від Миколая.
Наші предки завжди веселилися в День Миколи, влаштовували гуляння, накривали пишний стіл, запрошували гостей. Це веселе свято, тому 19 грудня потрібно проводити в радості й веселощі.
12 грудня 2020
07 грудня 2020
Сьогодні Всесвітній день української хустки.Хустка для українок мала не лише побутове значення, але й обрядове:хусткою перев'язували руки майстрам, які починали зведення нової хати;на хрестинах перев'язували руки кумам;хустку одягали дівчині, яка вже вийшла заміж, на весіллі. Хустка продовжує залишатись елементом і в сучасному вбранні. Не забувають про неї відомі дизайнери, пропонуючи хустки, які надають особливого колориту сучасному одягу жінки.
Сьогодні Всесвітній день української хустки.
Хустка для українок мала не лише побутове значення, але й обрядове:хусткою перев'язували руки майстрам, які починали зведення нової хати;на хрестинах перев'язували руки кумам;хустку одягали дівчині, яка вже вийшла заміж, на весіллі. Хустка продовжує залишатись елементом і в сучасному вбранні. Не забувають про неї відомі дизайнери, пропонуючи хустки, які надають особливого колориту сучасному одягу жінки.
Сьогодні наші маленькі красуні цілий день вихвалялися своїми хустками!
6 грудня - День Збройних Сил України
День Збройних сил України- державне свято, яке відзначається щорічно 6 грудня, в день ухвалення в 1991 році закону України
" Про Збройні сили України".
Після Революції Гідності та початку воєнних дій на сході України розпочалася нова сторінка літопису українських Збройних сил, яким вдалося відстояти незалежність Батьківщини, захистити власний народ, відновити обороноздатність нашої держави. Наразі наша армія відновила свою боєздатність і посідає 29 місце серед 136 країн. Сьогодні,в цей святковий день, ми з особливою пошаною та вдячністю висловлюємо слова подяки усім нашим військовослужбовцям.
Підписатися на:
Дописи (Atom)